В австрійському Інсбруці відбувся перший в історії відкритий чемпіонат України зі скелетону. Участь у змаганнях взяли 12 спортсменів: по 6 в чоловічих та жіночих заїздах.

Обидві нагороди виграли представники України на Кубку світу – Геркаскевич та Лавренюк. У Владислава – золото, Ярослав виборов бронзу. Перший показав найкращий час після двох заїздів серед чоловіків – 1:55.25 хвилини.

У жіночому турнірі всі призові місця забрали скелетоністки з Німеччини. Українки Софія Гегеха та Євгенія Ковальчук посіли четверте й п'яте місце відповідно.

Після перемоги лідер українського скелетону Владислав Гераскевич поділився враженнями від пройденого чемпіонату.

"Були моменти, коли здавалося, що він вже скасовується, що у нас нічого не вийде. Але все ж усією командою ми впоралися. Пишаюся кожним учасником", – наводить слова спортсмена Суспільне Спорт.

Міжнародна федерація бобслею й скелетону оголосила про проведення відкритого ЧУ-2023 в грудні. Єдиною умовою проведення була залученість до змагань щонайменше двох країн – членів організації.