Лідер української збірної 23-річний Марусяк під час відбору в норвезькому Ліллехаммері здобув 110,1 бала. І це дозволило нашому спортсмену показати 41-й результат.

Віталій Калініченко набрав 108,1 заліковий пункт і розмістився на 48-му місці. Відтак це дозволило обом українцям кваліфікуватися до першого особистого старту на другому етапі Кубка світу. Відбір проходять 50 найкращих спортсменів.

Для збірної України це чудовий початок сезону. Адже наші стрибуни з трампліну пропустили стартовий етап КС у Фінляндії. І розпочали змагання вже у норвезькому Ліллехаммері.

Додамо, що переміг у кваліфікації лідер Кубка світу Штефан Крафт. Австрієць випередив німця Андреаса Веллінгера і японця Рьою Кобаясі. А от іменитий словенець Домен Превц пройти відбір не зміг, посівши 52-ге місце.

Перший особистий старт на другому етапі Кубка світу відбудеться 2 грудня і розпочнеться о 17:10. Калініченко та Марусяк вийдуть на старт з 5-м і 10-м номерами відповідно.