Україна у перший день турніру виграла дві нагороди. Дільшот Халматов (до 60 кг) у фіналі переміг представника Азербайджану Ахмада Юсіфова та здобув золоту медаль. Це перший тріумф українця у кар’єрі на рівні турнірів туру IJF.

Також на пʼєдестал зійшла Дарʼя Білодід. Українська дзюдоїстка у протистоянні за бронзову нагороду боролася з німкенею Пауліною Штарке. Білодід швидко вийшла вперед, заваливши суперницю та заробила перше очко. А за кілька миттєвостей здобула перемогу іппоном.

До слова, збірна України вирушила на Гран-прі, маючи у складі 16 спортсменів. Турнір триватиме з 18 по 20 серпня. На етапі у Хорватії змагаються 545 дзюдоїстів із 87 країн світу. Туди не допустили представників з росії та білорусі.