Україна здобула олімпійську ліцензію в сучасному п'ятиборстві, виді спорту, що складається з чотирьох дисциплін: фехтування на шпазі, плавання вільним стилем, кінного конкуру та лазер-рану, який поєднує елементи бігу та стрільби.

У фіналі змагань українець Товкай показав другий найкращий результат у фехтуванні. В останньому турнірі із лазер-рану перетнув фінішну лінію 11-м. Загалом він закінчив турнір на 12-й сходинці заліку. У топ-10 увійшли по три представники Франції та Великої Британії, але, згідно з правилами, країна може отримати лише одну ліцензію. Таким чином Україна здобула путівку на Олімпійські ігри-2024 у Парижі.

До слова, для нашої країни це вже 11-та олімпійська ліцензія напередодні Олімпіади. Представники України також відібралися до змагань у Парижі з плавання, стрільби та боксу.