Марина Бех-Романчук здобула для України четверту медаль Європейських ігор-2023 у легкій атлетиці – нагороду найвищого гатунку в потрійному стрибку.

Свій старт українка провела ще 21 червня – тоді вона встановила найкращий результат у другому й третьому за престижністю дивізіонах – 14,58 метра.

Долю медалей вирішували під час змагань в еліті. Однак туркеня Тугба Данішмаз виграла залік дивізіону зі стрибком на 14,16. Оскільки цей показник гірший, ніж в Бех-Романчук, золото дісталося нашій легкоатлетці.

А зіркові синхроністки сестри Алексіїви принесли України срібло. У фіналі наші землячки поступилися австрійському тандему Анни-Марії та Ейріни-Маріни Александрі. Представниці Австрії випередили українок на 23,1 бала.

Після 5 днів змагань в активі "синьо-жвотих" 18 медалей: дев'ять разів наші атлети піднімалися на найвищу сходинку п'єдесталу.