Представниця України вперше піднялася на подіум чемпіонату Європи, а в топ-8 турніру потрапило одразу четверо наших земляків, повідомляє Суспільне.Спорт.

27-річна Анна Stefani Пономаренко завоювала срібло. У фіналі чемпіонату континенту вона поступилася 15-річній литовській брейк-дансерці Домініці Nicka Баневіч, яка в 1/4 турніру вибила з боротьби іншу українку Катерину Павленко. Срібна медаль дозволила Stefani відібратися на Європейські ігри, куди автоматично потрапили володарки чотирьох найкращих результатів на ЧЄ.

Також досягнення Анни Пономаренко є важливим з точки зору олімпійської кваліфікації. Цей спорт дебютує у програмі Ігор-2024. Перепустки на планетарний форум у Парижі отримають переможці Європейських ігор, а також чемпіони світу. Ще по сім ліцензій серед чоловіків та жінок розіграють на Олімпійських кваліфікаційних серіях у 2024 році.

Додамо, що у топ-8 чемпіонату Європи, окрім Пономаренко і Павленко, пробилися Олег Kuzya Кузнєцов та Олександр LussySky Гатин-Лозинський.