Європейська ліга. 1/8 фіналу. Перший матч

Мотор (Україна) – Нексе (Хорватія) 23:27 (8:13)

Нагадаємо, українська команда пробилася на цю стадію турніру дуже драматично: перед завершальними турами Мотор йшов на останньому місці в групі, але завдяки двом перемогам вигриз путівку в 1/8 фіналу.

Тут запорізький клуб зустрівся з віце-чемпіоном Хорватії Нексе. Мотор приймав суперника у німецькому Дюсельдорфі. Зробити це в Україні, зрозуміло, не міг через повномасштабну військову агресію росії. У першому таймі хорвати вирвалися вперед із гандикапом у сім м'ячів. Українській команді вдалося відквитати кілька очок, але на перерву вона все ж пішла з відставанням у 5 м'ячів.

По перерві номінальні гості змогли зберегти цей відрив. 23:27 – підсумковий результат не на користь української команди. Матч-відповідь відбудеться у вівторок, 28 березня.