За благодійний фонд найбільше проголосували у номінації "Власні проєкти благодійних фондів". З початку повномасштабного вторгнення благодійний фонд допомагав постраждалим від війни та орієнтував понад 95% на допомогу ЗСУ. Команда фонду розробила спеціальні логістичні маршрути для 100 тонн гумдопомоги, самостійно перевезла 10 тонн гуманітарних вантажів з Хорватії в Україну, сприяла евакуації жителів прифронтових зон. Також Favbet Foundation відкрив Центр адаптації для українців в Загребі, де для дітей розроблена освітня програма, а дорослим доступна медична, юридична та психологічна допомога.

Вагому частину роботи Favbet Foundation вкладає у допомогу ЗСУ, наближаючи спільну перемогу. За сприяння фонду українська армія регулярно отримує транспорт, сучасні дрони, захищені засоби зв’язку та інші речі, необхідні військовим на передовій. Загалом у 2022 році благодійний фонд спільно з компаніями-партнерами передав для ЗСУ 60 авто та 60 дронів, а також сотні одиниць високотехнологічного обладнання.

Крім військових та гуманітарних проєктів, фонд також впроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку молодих українців. Зокрема, підтримує спеціалізовані освітні заклади та забезпечує вихованців технікою для навчання.

Таку багатогранність у фонді пояснюють викликами сьогодення та прагненням бути вірними своїй першочерговій меті. "Всю свою діяльність, незалежно від її спрямування, команда фонду завжди присвячувала єдиній цілі – щасливому та вільному майбутньому України. Раніше воно формувалось за партами та на спортивних майданчиках, а зараз твориться й на полі бою. Очікувано, що це знайшло відображення й у наших проєктах та змусило зосередитись одразу на декількох дуже різних напрямах", – ділиться куратор проєктів Favbet Foundation Євген Бондар.