В індивідуальних перегонах класичним стилем на 18 км українські спортсмени завоювали три нагороди. Чемпіон світу-2021 Павло Баль, який виступає в класі сидячи, цьогоріч продемонстрував третій результат. Він фінішував із часом 54:23:2, на чотири хвилини відставши від чемпіона, італійця Джузеппе Ромеле. Друге місце посів представник Канади Коллін Кемерон, інформує Суспільне Спорт.

Дворазовий чемпіон Паралімпіади Григорій Вовчинський теж здобув бронзу. Лижник посів третє місце в класі стоячи, відставши майже на чотири хвилини від переможця поляка Вітольда Скупеня. Срібло дісталося японцеві Таїкі Кавайоке.

Третю бронзу світової першості для України виборола п'ятиразова паралімпійська чемпіонка Оксана Шишкова. У тандемі із гайдом Андрієм Марченком вона фінішувала третьою серед атлетів із порушеннями зору.

Напередодні Україна завоювала на цих змаганнях три медалі у парабіатлоні: золото і дві бронзи.