Євро-2024. Кваліфікація.

Румунія – Україна – 34:26

У стартовому турі відбору збірна України здобула нервову перемогу над Фарерськими островами – 29:25. А румуни поступилися австрійцям – 32:36.

На початку першого тайму "синьо-жовті" відпустили суперників на кілька м'ячів і так жодного разу й не спромоглися перехопити лідерство. На перерву румуни пішли з доволі комфортним гандикапом – 18:14.

В другому таймі українцям забракло сил, щоб зачепитися за очки. 34:26 – румуну впевнено взяли гору над підопічними В'ячеслава Лочмана. Зараз "синьо-жовті" перебувають на третьому щаблі у своєму квартеті.

Путівки на Євро-2024 здобудуть команди, які займуть перші та другі сходинки у своїх групах. А також чотири найкращі команди, які завершать відбір на третіх місцях.