ЧЄ-2024. Кваліфікація. 1-й тур. Група 4

Україна – Фарерські острови – 29:25

Україна: Тєрєхов, Комок, Кубатко, Близнюк, Денисов, Артеменко, Тілте, Турченко, Жук, Донцов, Акіменко, Горіга, Бурзак, Миноцький, Тютюнник, Ільченко.

Фарерські острови: Якобсен, Хойдаль Хілдарсон, Мортенсен, Нордберг, Нільсен Акралід, Берг Хансен, Йохансен, Гуннарссон, Сатчвелл, Тейгум, Поулсен, Міккелсен, Крог, П.Міттун, О.Міттун, Расмуссен.

Острів'яни вирвались уперед на стартових хвилинах, втім "синьо-жовті" швидко відновили паритет та змогли піти на перерву фаворитами за рахунку 18:14. У другій половині суперники знову влаштували напружену боротьбу, та зрештою збірна України змогла вирвати перемогу.

Найрезультативнішим гравцем у складі нашої команди став Ігор Турченко, який відзначився 9 голами при 12 ударах.

Додамо, опонентами збірної України в групі також є збірні Австрії та Румунії. У фінальний турнір проб'ються 2 найкращі команди з кожної групи, а також 4 збірні з 8 серед тих, хто посяде треті місця. Наразі "синьо-жовті" очолюють квартет з 2 очками в активі, Фарерські острови – на дні з нулем. Щоправда, Австрія та Румунія ще мають матч у запасі.