У фіналі з артистичного плавання в технічному соло брала участь 21 плавчиня. Перемогу здобула 20-річна зіркова українка. Фєдіна закривала змагання в цій дисципліні та виконала програму на 92.6394 бала, що стало найкращим результатом серед усіх учасниць.

До фіналу Марта підходила у статусі чинної чемпіонки Європи, тому вона – перша й поки що єдина спортсменка в історії артистичного плавання, яка виграла два "золота" й захистила титул у технічному соло – з моменту його появи в програмі Євро (в 2016-му). Також для українки це вже друга медаль на цьому чемпіонаті, адже вчора вона здобула золото у технічній програмі груп.

Зауважимо, друге місце сьогодні посіла італійка Лінда Черруті (п'ята особиста медаль ЧЄ), а третя сходинка дісталась австрійці Васілікі Александрі. Це її перша нагорода такого рівня.