Українці виграли медалі в двох видах спорту – кікбоксингу та спортивному скелелазінні. В активі команди тепер ще два срібла та чотири бронзи.

20-річний Ярослав Ткач боровся за третє місце у скелелазінні. Він показав свій найкращий результат, пройшовши дистанцію за 5:56 секунди.

У кікбоксингу виступило п'ять українців – двоє змагалися у "золотих фіналах", а троє – у "бронзових". У підсумку, срібними призерами стали Орфан Сананзаде (вага до 63.5 кг) та Віталій Дубина (до 71 кг). А бронзу здобули Дарина Іванова (вага до 52 кг), Аліна Мартинюк (вага до 60 кг) та Роман Щербатюк (вага понад 91 кг).

Протягом семи днів Україна завоювала уже 32 медалі, що є абсолютним рекордом українців за всю історію Всесвітніх ігор. Попереднім найкращим досягненням було 29 нагород. Наша команда повернула собі одну позицію в медальному заліку, тож тепер розташовується на 4-му місці.