Олімпіада, футбольний турнір, Матч за бронзу

Марокко U-23 – Єгипет U-23 – 6:0

Голи: Еззальзулі 23, Рахімі 26, Ель-Ханнус 51, Рахімі 64, Накаш, 73 Хакімі 87

У матчі за бронзу олімпійського футбольного турніру боролись збірні Марокко та Єгипту. Рахунок у матчі був відкритий майже на екваторі першого тайму марокканцями. Нападник Бетіса Еззальзулі блискавично пробив у праву дев'ятку. М'яч летів із неймовірною траєкторією, тому кіпер Єгипту не зміг втримати ворота сухими.

Уже через декілька хвилин Марокко подвоїло свою перевагу. На цей раз відзначився Суф'ян Рахімі, який головою спрямував м'яч у нижній кут воріт. Асист у свій актив записав автор першого голу Еззальзулі.

У другому таймі збірна Марокко продовжувала громити єгиптян. Спершу Ель-Ханнус завдав неймовірного удару з-за межі штрафного майданчика. А згодом Рахімі оформив дубль. Він вийшов віч-на-віч із голкіпером та ефектно поцілив у правий кут воріт.

Також Рахімі долучився до забитого п'ятого голу – відзначився асистом на Накаша, який прострілив м'яч у нижній кут. Фінальну крапку в матчі поставив Хакімі, який забив зі штрафного удару. Рахунок на табло – 6:0.