Відзначимо найголовніше.

Швейцарська стрільчиня К'яра Леоне виграла змагання з гвинтівкою в трьох позиціях. У стрільбі на відстані 50 м їй вдалося оновити олімпійський рекорд.

Збірна Китаю знову тріумфувала в стрибках у воду. Дует синхроністів Лун Даої та Ван Цзунюань перемогли в змаганнях на 3-метровому трампліні. Українці Олег Колодій та Данило Коновалов фінішували лише 7-ми.

Француз Тедді Рінер виграв турнір дзюдоїстів у ваговій категорії понад 100 кг. Для нього золото на домашній Олімпіаді стало четвертим у кар'єрі. Також в особистій колекції дзюдоїста дві олімпійські бронзові медалі.

Леон Маршан здобув четверте золото в Парижі. Цього разу французький плавець тріумфував на дистанції 200 м комплексом. Раніше він переміг 200-метрівках брасом і батерфляєм, а також на 400 м комплексом.

Чеські тенісисти Томаш Махач і Катеріна Сінякова перемогли в міксті. У фіналі вони здолали китайців Чжана Чжичженя та Ван Сіньюй – 6:2, 5:7, 10:8. Для Чехії здобуте ними "золото" стало прем'єрним на Іграх-2024.

Медальний залік очолює Китай, у якого 30 медалей: 13 золотих, 8 срібних і 9 бронзових. Французи вийшли на друге місце, маючи 36 нагород. Австралійці – піднялися на третє. Збірна США за день опустилася з другого загального місця на четверте, хоча лідирує за загалльною кількістю нагород.

Україна втратила п'ять позицій – змістилась з 35-го на 40-е місце.

Медальний залік Олімпіади-2024 (топ-10) після 7-го дня.