У дистанції на 10 км найкращим став представник Норвегії Йоханнес Бо. Україну на спринті представляли Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко та Богдан Цимбал.

Підручний стартував 15-м. На першій стрільбі українець закрив всі мішені та вийшов на 2-е місце, проте на стійці промахнувся. На дистанції біатлоніст показав не найкращу швидкість. Дмитро фінішував 13-м.

Наступним у боротьбу вступив Прима, який на першому вогневому рубежі відпрацював ідеально. Проте повторив помилку Підручного та закінчив на 15-й позиції. Антон Дудченко та Богдан Цимбал погано відстріляли лежачи. У результаті, 60-а та 66-а сходинки. Всі українські біатлоністи, окрім Цимбала, кваліфікувалися на гонку переслідування.