Дебютним змаганням для українських спортсменів на зимових Іграх-2022 став командний турнір з фігурного катання. У цей олімпійський старт відібралося лише 10 збірних.

Командні змагання. Чоловіки
Іван Шмуратко – 0 балів

Іван Шмуратко не зміг виступити у чоловічих змаганнях, раніше він здав позитивний тест на коронавірус. Відповідно, Україна не здобула балів у цьому виді програми.

Командні змагання. Танці на льоду
Назарова / Нікітін – 2 бали

Максим Нікітін та Олександра Назарова показали 9-й результат, здобувши 2 бали у командний залік.

Командні змагання. Спортивна пара
Голіченко / Даренський – 2 бали

Артем Даренський та Софія Голіченко посіли 9 позицію, оскільки спортивна пара Німеччини не змогла виступити через COVID-19.

Отже, за підсумками трьох видів короткої програми Україна посідає 9 місце, з 4 пунктами в активі. Наші фігуристи втратили шанси потрапити у топ-5 та продовжити змагання у довільній програмі. У наступному етапі, жіночому катанні, збірна України боротиметься з Німеччиною (3 пункти в активі) за 9 місце.

На золоту медаль претендують США (28 балів) та Олімпійський комітет Росії (26). Китай посідає третю сходинку таблиці (21).