Чемпіонат світу з хокею. Дивізіон ІВ. 1-й тур.

Україна – Китай – 9:0

Голи: Ігор Мережко (2), Олександр Пересунько (2), Пилип Пангелов-Юлдашев, Олексій Ворона (2), Віталій Лялька (2), Андрій Денискін.

"Синьо-жовті" продовжили феноменальну переможну ходу, здобувши третю звитягу поспіль. Під гарячу руку потрапили хокеїсти збірної Китаю.

Українці встановили комфортний результат вже в першому періоді, забивши у ворота суперника чотири шайби. Відзначились Ігор Мережко, який сьогодні святкує День народження, Олександр Пересунько, Пилип Пангелов-Юлдашев та Олексій Ворона.

Пізніше підопічні Христича продовжили побиття опонентів. У другому періоді у чужі ворота залетіли дві шайби, а у третьому – п'ять. Ще по одному разу відзначились Пересунько та Мережко. Також гол до свого активу записав Андрій Денискін і двічі забив Віталій Лялька.

Наступний матч українці проведуть у середу, 1 травня, проти збірної Іспанії. Початок поєдинку о 12:30.