Поул-позишн напередодні виборов Ландо Норріс, другу позицію його партнер по Макларен Оскар Піастрі, третю – Джордж Рассел (Мерседес). Чинний чемпіон Формули-1 Макс Ферстаппен у кваліфікації фінішував лише із сьомим результатом.

На старті у лідери вирвався Піастрі, обійшовши Норріса на шикані, на друге місце прорвався Леклер.

До слова, Ред Булл спорядили Ферстаппена і Чеко шинами hard, тоді як всі інші пілоти стартували на medium.

На 23-му колі Макс перейшов на іший комплект жорстких шин, витративши аж 6,2 секунди на піт-стоп.

У другій половині гонки на лідерську позицію вийшов Шарль Леклер (Феррарі) і у підсумку тріумфував на Гран-прі Італії. Сьома перемога на етапі Формули-1 для монегаска.

Другим фінішував Оскар Піастрі, третім Ландо Норріс. Ферстаппен продемонстрував лише шостим.