Вже наприкінці першого тайму підопічні Косенка втратили лідера: капітан команди Шотурма зазнав жахливої травми ноги і покинув майданчик на ношах. До свистка на перерву Чернявський зумів відкрити рахунок потужним голом з середньої дистанції.

По перерві суперники "синьо-жовтих" швидко відквитали м'яч. На 22-й хвилині рахунок вже був 2:1 на користь Бразилії. Відновити паритет зміг Корсун, завершивши комбінацію після Абакшина. Українці назбирали чимало фолів у другому таймі – під завісу зустрічі підопічні Косенка записали у свій пасив 6-й. Вирішальним став гол Дієго на 26-й хвилині зустрічі.

У фінал чемпіонату світу з футзалу вийшла Бразилія. Україна ж побореться за бронзу з Аргентиною або Францією.