Рахунок у поєдинку на шостій хвилині відкрив Михайло Зварич. Перший тайм завершився хиткою перевагою підопічних Олександра Косенка.

Одразу по перерві подвоїти перевагу "синьо-жовтих" міг Корсун, але поцілив у попереку. Натомість невдовзі Україна пропустила від Бузамбу. Однак підопічні Косенка відігралися дуже швидко – статус-кво відновив Андрій Мельник.

А вже на останній хвилині він оформив дубль, поставивши переконливу крапку в цій зустрічі.

3:1 – збірна України впевнено виходить у чвертьфінал чемпіонату світу з футзалу. Там вона зіграє із переможцем пари Іспанія – Венесуела. Цей матч відбудеться 25 вересня.

До слова, "синьо-жовті" вдруге в історії пробилися у чвертьфінал футзального чемпіонату світу. Вперше це вдалося їм у 2012 році.