Футзальна Ліга чемпіонів. Еліт-етап. Другий раунд

Олміссум (Хорватія) – ХІТ (Україна) – 3:4

Голи: Секуліч, 19, 27, Кустура 36 – Абакшин, 25, 30, Жук, 29, Поночовний, 39

Зазначимо, що у стартовому раунді українська команда поступилася польській Констракт Любаві з рахунком 5:6. Хорвати також не змогли заробити очки в матчі з Пальмою (3:5).

У першому таймі команди грали обережно та створили мало небезпечних моментів. Лише наприкінці Секуліч переправив мʼяч у ворота в один дотик та вивів Олміссум вперед.

По перерві Абакшин пробив повз голкіпера та відновив паритет. На це Секуліч відповів своїм пострілом. За кілька миттєвостей Жук знову зрівняв шанси команд. Абакшин продовжив шукати свій шанс і таки оформив дубль. Суперник на останніх хвилинах активізувався. Це призвело до гола у виконанні Кустури. На останніх секундах Поночовний приніс перемогу ХІТу.

Додамо, що у квартеті з українцями також грають іспанська Пальма та польська Констракт Любава.