Україна – Іспанія: пряма відеотрансляція матчу за бронзу Євро-2022

view count
/ Читать на русском
Українці спробують здобути медалі / фото UEFA

Збірна України намагається завоювати бронзові нагороди Євро-2022 з футзалу. Посилання на онлайн-трансляцію – у цій новині на Спорт24.

Матч Україна – Іспанія відбудеться у неділю, 6 лютого. Початок гри – о 15:30 за київським часом.

У прямому ефірі півфінал Євро-2022 покаже офіційний транслятор UA:Перший. Дивитися гру онлайн можна на сайті "Суспільне Спорт" за цим посиланням.

Згадаємо, у чвертьфіналі турніру "синьо-жовті" здолали одного з фаворитів змагань Казахстан – 5:3.

В 1/2 команда Косенка програла напружений поєдинок росіянам 2:3. Наприкінці матчу капітан українців Петро Шотурма не зміг реалізувати 6-метровий пенальті.

Збірна Іспанії у півфіналі втратила перемогу над Португалією. Ведучи 2:0 після першого тайму, "червона фурія" пропустила три сухі м’ячі у другій двадцятихвилинці.