На 57-й хвилині Ґорецка відкрив рахунок ударом головою після подачі Кімміха. Втім вже незабаром Петерсен відновив паритет влучним пострілом з лінії штрафного.

На 73-й хвилині Гнабрі знову вивів Баварію вперед, Коман незабаром подвоїв перевагу мюнхенців. А Забітцер довів рахунок до непристойного – 4:1.

В одному з ігрових епізодів "червоні" грубо порушили регламент, опинившись на газоні у дванадцятьох. Зюле вийшов на поле, коли Толіссо ще залишався у грі. Через це мюнхенцям загрожує технічна поразка.

Отож, Баварія (66 пунктів) закріплюється на вершині турнірної таблиці Бундесліги, відірвавшись від найближчого переслідувача, Борусії Дортмунд, на 9 балів. Щоправда у "чорно-жовтих" ще є матч у запасі. Фрайбург (45 очок) розташувався на 5-й позиції.