Ліга 1. Дев'ятий тур

Марсель – ПСЖ – 0:3

Голи: Невеш, 7, Балерді, 29 (а), Барколя, 40

Вилучення: Харіт, 20

Гостям знадобилося лише сім хвилин, щоб вийти вперед. Голкіпер Марселя відбив удар Нуну Мендеша, але першим на добиванні опинився Жоау Невеш та забив свій дебютний м'яч за ПСЖ. До слова, парижани влітку купили цього хавбека у Бенфіки за майже 60 мільйонів євро.

А вже екваторі першого тайму Марсель залишився у меншості. Півзахисник господарів Харіт у штрафному зарядив прямою ногою в груди Маркіньйосу та вхопив пряму червону картку. А через кілька хвилин капітан Марселя Балерді прикро зрізав м'яча у свої ворота – 2:0.

Ще до перерви підопічні Луїса Енріке встигли довести рахунок до розгромного – відзначився Барколя.

У другому таймі відквитати один гол за Марсель мав нагоду Рабйо, однак пробив над поперечкою. У підсумку поєдинок завершився розгромом від ПСЖ – 3:0. Підопічні Луїса Енріке впевнено очолюють турнірну таблицію Ліги 1, маючи 23 очки. Маресль перебуває на третій позиції (17 пунктів).