"Це була складна гра, перевага лише у один м'яч. Але ми доклали всіх зусиль, щоб здобути 3 очки у сьогоднішньому матчі. Суперник сьогодні якісно проявив себе у захисті, непогано виходив у контратаки, але я задоволений тим, як команда відреагувала після перерви. І автогол нам допоміг виграти.

У Колоса були хороші моменти в першому таймі, були в другому, але не можна грати так, щоб опонент зовсім нічого не мав біля твоїх воріт. Якщо говорити загалом, то ми заслужили на перемогу.

Повернення Сікана? Радий, що він повернувся до складу і на поле. Данило ще не повністю відновився і має носити маску", – сказав Пушіч у коментарі УПЛ ТБ.

Нагадаємо, Шахтар мінімально обіграв Колос (1:0) та впритул наблизився до Полісся та Олександрії, які йдуть на другій і третій сходинках турнірної таблиці УПЛ.