Ліга конференцій. Перший тур

Челсі – Гент – 4:2

Голи: Вейга, 12, Нету, 46, Нкунку, 63, Дьюсбері-Хол, 70 – Ватанабе, 50, Гандельман, 90

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі та відзначився вже у дебюті поєдинку, записавши у свій актив асист. Дьюсбері-Хол віддав розрізний пас на Мудрика у штрафний майданчик, а Михайло навісив на дальню стійку, Вейга замкнув – 1:0. Це друга гольова передача українця в поточному сезоні.

На самому старті другого тайму лондонці наростили перевагу. Педро Нету з близької відстані влучно пробив з-за спин двох захисників Гента. Однак вже за лічені хвилини бельгійці скоротили відставання – Гудйонсен навісив з-поза меж карної зони, а Ватанабе замкнув головою.

Втім, невдовзі "сині" знову відірвалися – Нкунку потужно прострелив з близької відстані – 3:1. Трохи згодом Дьюсбері-Хол довів рахунок до розгромного. Однак на останній хвилині Гент встиг трохи скоротити відставання. 4:2 – ефектний старт Челсі в Лізі конференцій.

Мудрик провів на полі весь поєдинок та отримав від статистичного порталу Sofa Score 7,0 бала – середній показник у команді.