Ліга Європи. Другий тур

Ельфсборг – Рома – 1:0

Гол: Байду, 44(п)

Український форвард Роми Артем Довбик вперше не опинився у основний склад Роми, потрапивши під ротацію. Натомість на його позиції вийшов узбек Шомуродов.

Наприкінці першого тайму вперед несподівано вирвалися скромні господарі. Бальданці зіграв рукою у карній зоні – арбітр Тохвер призначив пенальті у ворота Роми. З 11-метрової позначки Свіллара переграв нападник Ельфсборга – Байду. Відтак на перерву пішли за мінімальної переваги шведської команди.

На 65-й хвилині Юріч таки випустив Довбика – українець замінив Шомуродова. Артем міг оформити асист, але Лоренцо Пеллегріні після пасу нашого земляка зблизька не поцілив у ворота. Загалом по перерві Рома не завдала жодного удару в площину воріт, відтак сенсаційно поступилася Ельфсборгу.

За відведений йому час Довбик заробив 6,9 бала від статистичного порталу Sofa Score.

Нагадаємо, що у першому турі Ліги європи Рома поділила очки з Атлетіком (1:1). Тепер у "вовків" залишається один пункт, вони падають на 27-е місце в турнірній таблиці ЛЄ.