Осасуна – Барселона – 4:2

Голи: Будімір, 18, 72, Сарагоса, 28, Бретонес, 86 – Віктор, 53, Ямаль, 90

Реал Сосьєдад – Валенсія – 3:0

Голи: Кубо, 8, Оскарссон, 80, 90+2

Барселона володіла перевагою у володінні м'ячем, але за іншими показниками програвала команді господарів. Вже на 18-й хвилині зустрічі Будімір відкрив рахунок, відреагувавши на блискучий пас Сарагоси. Згодом вже і сам Браян зумів відзначитися, спокійно перегравши голкіпера.

По перерві "блаугранас" активізувалася. Непогану спробу забити виконав Лєвандовскі, втім, кіпер засейвив. Невдовзі відквитати один м'яч таки вдалося – відзначився Віктор. Та досягти хоча б паритету не вдалося: Домінгес повалив одного із суперників на газон, через що у ворота гостей призначили пенальті. Будімір успішно виконав 11-ти метровий. На останніх хвилинах зустрічі голами обмінялися Бретонес та Ямаль.

Осасуна, здобувши перемогу з рахунком 4:2 опинилася на 6-му місці (14 балів). Барселона, попри прикру поразку, продовжила очолювати Прімеру (21 бал).