Прімера. Шостий тур

Райо Вальєкано – Атлетіко – 1:1

Голи: Паласон, 35 – Галагер, 49

На екваторі першого тайму виводити "матрацників" вперед міг Хуліан Альварес, але поцілив у поперечку. Натомість невдовзі вперед вирвався Райо Вальєкано. Раціу у межах штрафного прострелив на Ісі Паласона, а той замкнув.

У рефері Маріо Лопеса були підозри щодо офсайду, але після перегляду VAR суддя оголосив рішення: гол господарів легітимний. Загалом команди у стартовому таймі по 2 удари у площину воріт, але на перерву пішли за мінімальної переваги Райо Вальєкано.

На самому старті другого тайму Атлетіко відновив паритет. Сьорлот "накрутив" кількох опонентів у штрафному та віідав на Галлагера, а Конор забив свій другий м'яч у Ла Лізі.

Під завісу зустрічі вивести мадридців вперед мав нагоду Анхель Корреа, але з близької відстані не зміг обіграти голкіпера Райо Вальєкано. Відтак 1:1 – команди ділять очки. У активі підопічних Дієго Сімеоне зараз 12 очок, вони посідають 4-е місце у Прімери. Райо Вальєкано йде дев'ятим (8 пунктів).