Ла Ліга, 6-й тур

Алавес – Севілья – 2:1

Голи: Вісенте, 17, Мартін, 60 – Лукебакіо, 83

У першому таймі Севілья намагалася контролювати м'яч, але нічого більше показати не зуміла. Господарі поля ж досить швидко відкрили рахунок: на 17-й хвилині Вісенте, отримавши бездоганну передачу, влучно пробив. За декілька миттєвостей забив Стоїчков, однак рефері після перегляду VAR розгледів офсайд.

По перерві нарешті момент з'явився у Севільї: Ньїгез пробив з меж карного майданчика, але Сівера видав блискучий сейв. На 60-й хвилині гол Мартіна подвоїв перевагу Алавеса. Під завісу зустрічі Севільї вдалося відквитати м'яч: Лукебакіо обіграв декількох захисників, пробив і м'яч після рикошету опинився у воротах.

Зазнавши поразки з рахунком 1:2 Севілья продовжила перебувати на 14-му місці турнірної таблиці Прімери (5 очок). Жирона ж з 7-ма балами розташовується на 11-й сходинці – у випадку перемоги севільці могли обігнати клуб Циганкова. Очолює Ла Лігу Барселона (15 пунктів).