Українська Прем'єр-ліга, 6-й тур

Оболонь – Олександрія – 0:0

Олександрія впевнено стартувала у новому сезоні чемпіонату України. Підопічні Ротаня здобули перемогу у всіх поєдинках, здолавши навіть чинного чемпіона України, Шахтар (4:3). Втім, у грі з оболо

Ще на старті матчу на "пивоварів" очікувала неприємність: Безерра розбив Таранусі ніс в ігровому епізоді, тож форварда довелося замінити на Теслюка. На 32-й хвилині Приймак завдав перспективного удару головою, але Єрмаков засейвив. Олександрія відповіла ще більш гострими діями Філіппова, та футболіст поцілив у стійку.

У другому таймі команди майже не створювали гольових моментів. Під завісу зустрічі перспективний відрізок провели господарі – оборона Олександрії впоралася. Зустріч так і завершилася безгольовою нічиєю. Підопічні Ротаня вперше в сезоні втратили очки, але з першого місця УПЛ не зрушили (13 балів). Оболонь же розташовується на останній сходинці, маючи в активі лише два бали.