"Приємні відчуття після дебютного гола за Україну, але були б приємніші, якби ми виграли. Дякую вболівальникам за підтримку і сподіваюся, що буду продовжувати так і надалі.

Щодо самого поєдинку, то якби ми грали в першому таймі так, як у другому, усе було б набагато краще. На жаль, маємо що маємо. Не можу сказати, що боротися з габаритними чехами було дуже важко. Так, ми поступалися в антропометрії, але забили два м'ячі головою. Це футбол, і тут немає порівнянь у зрості, хто вищий, а хто нижчий. Іде боротьба, й у кожного є шанс.

Нам додає впевненості другий тайм цього матчу. Адже в ньому ми грали набагато краще, ніж у першому. Окремо хочу відзначити наших уболівальників на трибунах. Здавалося, що їх було порівну із чехами. Велика їм подяка", – сказав Ванат для прес-служби УАФ.

Нагадаємо, збірна України поступилася Чехії з рахунком 2:3. До слова, Ванат став Левом матчу за підсумками гри.