Вилучення: Зайков, 45+4 (ПМ, друга жовта)

Дивізіон D. Група 2

Андорра – Мальта – 0:1

Гол: Камензулі, 45

У Лізі А центральним був матч у Амстердамі, де Нідерланди приймали Німеччину. Господарі швидко забили перший гол, але потім віддали ініціативу супернику. Німці зрівняли рахунок, вийшли вперед та могли забити і третій, і четвертий. Втім, цього не сталося, натомість господарі зрівняли рахунок.

В іншому матчі групи угорці з боснійцями розписали нульову нічию.

У німців з нідерландцями по 4 бали, у угорців з боснійцями – по 1.

У Лізі В у 1-й групі, де грає Україна, другу перемогу одержала Грузія. Сенсаційна команда Віллі Саньоля здолала на виїзді кривдників України – Албанію завдяки єдиному голу Гіоргі Кочорашвілі.

Грузія лідирує у групі з максимальними 6-ма балами. У Чехії та Албанії – по 3, у України – 0.

В іншій групі 2-го дивізіону Англія здолала Фінляндію – 2:0. Дублем у матчі відзначився Харрі Кейн. Греція с таким же рахунком у гостях переграла Ірландію.

Греки з англійцями лідирують тут з двома перемогами, у їхніх суперників – поки нулі.

З ігор нижчих дивізіонів відзначимо поразку Вірменії від Північної Македонії – 0:2. Команда Олександра Петракова цілий тайм грала у більшості і у цьому ж таймі примудрилися пропустити двічі.