"Не знаю, як передати ці відчуття. Це щось неймовірне і жахливе, коли ти граєш у футбол, потім в один момент повітряна тривога, летять ракети і ти перериваєш матч, 2,5 години сидиш в укритті, і потім вирішують взагалі не грати його.

Ця ситуація – це не можливо, і всі знають, що країна-терорист постійно атакує. З останніх новин – приліт по Полтаві, постійні обстріли Сум, Харкова, Києва та взагалі всієї України.

Напевно, треба кожен день згадувати про те, що Росія – країна-терорист і щоб люди не забували про це», – цитує Судакова Взбірна.

Нагадаємо, що 1 вересня мав відбутися матч Кривбас – Шахтар. Команди встигли відіграти 51 хвилину, а потім матч перервала тривала повітряна тривога в Дніпропетровській області. На момент тривоги "гірники" перемагали криворізький клуб із рахунком 0:1.