Про це повідомляє ТаТоТаке. За інформацією джерела, таке рішення пов'язане зі щільним графіком виступів Шахтаря в Лізі чемпіонів, а також вікнами УЄФА і ФІФА для матчів збірних. Тому знайти вільну дату для догравання восени практично неможливо.

За нашими даними, представник Шахтаря під час екстреного голосування був за те, щоб чекати до останнього і догравати матч вчора. Але тривога у Кривому Розі була скасована о 22:12, а наступна почалася о 22:25.

Нагадаємо, що 1 вересня мав відбутися матч Кривбас – Шахтар. Команди встигли відіграти 51 хвилину, а потім матч перервала тривала повітряна тривога в Дніпропетровській області. Зазначимо, що на момент тривоги "гірники" перемагали криворізький клуб із рахунком 0:1. Забитим м'ячем відзначився Тарас Степаненко.