Нагадаємо, Челсі відкрив рахунок на 25-й хвилині – відзначився Джексон. Але у другому таймі Езе відновив паритет. 1:1 – результат зустрічі.

"Ми заслужили перемогти у цьому поєдинку. Мали дуже багато моментів. Найважливіше – наша гра, яка була на високому рівні, ми дали супернику лиш двічі вдарити по своїх воротах. Так, ми не набрали три очки, але якщо будемо грати так, як сьогодні, то ми будемо вигравати матчі.

Мені соромно, але соромно за результат, а не за нашу гру. Ми зараз на правильному шляху", – цитує Мареску BBC.

До слова, Мудрик вийшов на заміну на 74-й хвилині замість Густо. За час свого перебування на полі українець виконав 5 точних пасів, 2 навіси у штрафний майданчик, заробив фол, заблокував удар та виграв 3 єдиноборства із 4-х. Sofascore оцінила гру Михайла в 7,4.