Ла Ліга. 3-й тур

Жирона – Осасуна – 4:0

Голи: Хіль, 34, Циганков, 53, Руіс, 56, Стуані, 90

У попередніх 2-х матчах сезону Жирона заробила лише один бал. В 1-му турі команда Віктора Циганкова зіграла внічию з Бетісом – 1:1. А потім була вщент розгромлена Атлетіко – 0:3.

У Осасуни справи були кращі: вона зуміла завоювати 4 бали, завдяки нічиїй з Леганесом, (1:1) та перемозі над Мальоркою (1:0).

Проте у звітному матчі клуб з Памплони протистояти майбутньому учаснику ЛЧ нічого не зміг.

Гості довго мужньо відбивали атаки суперника, але встояли лише півгодини. Поки Хіль з передачі Циганкова не відкрив рахунок.

У другому таймі забив вже сам Циганков – прийняв і другим дотиком пробив у дальній кут воріт. Відсвяткував свій гол Віктор традиційно – піднявши над головою меч із Зоряних війн.

Це сталося на 53-й хвилині зустрічі. А ще через 3 хвилини Руїс потроїв перевагу бронзових призерів Ла Ліги.

Жирона забила і 4-й гол. Могла забивати ще, але надзусиль для цього не прикладала. 4:0 – цілком достатньо для переконливої перемоги.

Віктор Циганков, на рахунку якого у грі, нагадаємо, гол + пас, був замінений на 80-й хвилині та залишиа поле під овації глядачів.

Жирона здобула першу перемогу у сезоні. У команди 4 бали, наразі вона розташовується на 7-му місці.