У 5-му турі чемпіонату Венесуели Каракас на виїзді зіграв внічию з Депортіво Тачира – 1:1. Обидва голи були забиті у першому таймі. За господарів відзначився Моріс Кова, а за гостей – Ендер Пенья.

Вже в компенсований час, на 90+9-й хвилині Каракас забив переможний гол – відзначився півзахисник Еверардо Роус, але після перегляду VAR судді скасували його гол через офсайд.

Після матчу команди мали взяти участь у Кубку Короля брендів – це спонсорське змагання з пенальті, яке не залежить від результатів матчів національної першості. Підсумки серій також не впливають на результати і розглядаються як окреме змагання.

Тож на знак протесту проти рішень суддів гравці Каракаса спеціально пробили всі пенальті повз ворота, а їхній воротар стояв по центру і не намагався відбивати удари суперників.

У підсумку гості програли серію з рахунком – 0:3.