Кваліфікація ЧС-2022. Південна Америка

Аргентина – Венесуела – 3:0

Голи: Н. Гонсалес, 34, Ді Марія, 79, Мессі, 82

Аргентина забезпечила собі путівку на Мундіаль ще кілька турів тому, проте відсутність турнірної мотивації не завадила "альбіселесте" розібратися з аутсайдером відбору Венесуелою.

В першому таймі господарі забили лише раз – постарався вінгер Фіорентини Ніко Гонсалес. Вирішили ж долю поєдинку гравці ПСЖ. Анхель ді Марія спочатку відзначився сам, а згодом допоміг забити Ліонелю Мессі. Для легендарного аргентинця цей гол став першим ще з 6 лютого.

У турнірній таблиці відбору Аргентина йде другою з відставання в 4 очки від Бразилії. До завершення кваліфікації залишився лише один тур. Утім, крім того, поки залишається невирішеною доля вересневого протистояння латиноамериканських грандів, яке перервали на 10-й хвилині за рахунку 0:0.