Кубок України 2024/25. Третій попередній раунд

Пробій – Інгулець – 2:2, 4:2 у серії пенальті

Голи: Харук 22, Оринчак 78 – Пушкарьов 63, Вілівальд 86

Голи: Ульянов 62, Сасовський 86

Колос – Оболонь – 0:0, 4:5 у серії пенальті

Миколаїв – Буковина – 1:2

Голи: Коваль 58 – Тищенко 72, Бойчук 95

Новачок УПЛ Інгулець двічі пропустив від друголігової команди, але по ходу матчу зміг зрівняти рахунок. Основний час завершився нічиєю, тож команди мали відіграти екстра-тайми. Проте рахунок не змінився – 2:2. Ім'я переможця стало відомим лише після серії пенальті – Пробій перестріляв Інгулець та йде далі.

Сумська Вікторія без проблем обіграла Минай, забивши два м'ячі. Голами відзначились капітан Вікторії Ульянов, зігравши на добиванні та Сасовський, поціливши під ліву стійку.

Основний час та екстра-тайми матчу за участі клубів УПЛ між Колосом та Оболонню завершилися без забитих м'ячів. Обидві команди мали свої моменти, але не змогли конвертувати їх у голи. Тож доля путівки у наступний раунд визначалася в серії пенальті, де перемогу здобула Оболонь.

Аматорський клуб Миколаїв та представник Першої ліги Буковина до кінця зберігали інтригу в матчі. Спершу миколаївський клуб відкрив рахунок, але команда з Чернівців спершу наздогнала супернику, а згодом і вийшла вперед.