Команда українця здолала суперника у виїздному матчі з рахунком – 4:2. Сидорчук розпочав гру на лаві запасних.

Без українця на полі гості в першому таймі оформили перевагу у два м'ячі. Утім, по перерві господарі відіграли один гол.

Сидорчук з'явився на полі на 77-й хвилині, майже одразу заробив жовту картку. Але вже на 79-й хвилині записав у свій актив гольову передачу, асистувавши Алькосеру.

Українець скористався тим, що лінія захисту Мехелена дуже високо піднялася, побачив партнера по команді і дальньою передачею доставив до нього м'яч.

За дві хвилини до кінця основного часу команда Сидорчука пропустила з пенальті, але на 5-й компенсованій хвилині довела рахунок до 4:2 на свою користь.

Вестерло, набравши 6 очок у перших двох матчах, лідирує у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.