Про це київський клуб повідомив на своєму офіційному сайті.

Точні строки відновлення 21-річного захисника наразі невідомі. Нагадаємо, Дячук травмувався на початку другого тайму матчу-відповіді з Партизаном, коли невдало приземлився на плече після верхового єдиноборства з Салданьєю. На 55-й хвилині його змінив Крістіан Біловар, а Дячук залишив поле на медичному автомобілі.

Попри травму, Динамо вдруге перемогло Партизан (3:0). Нагадаємо, кияни також розгромило Партизан у першому матчі з рахунком – 6:2.

У наступному раунді кваліфікації Ліги чемпіонів команда Олександра Шовковського гратиме із шотландським Рейнджерс. Матчі цього етапу турніру заплановані на 6 та 13 серпня.

Замінити Дячука на позиції центрального захисника у складі Динамо можуть Тарас Михавко, Крістіан Біловар або колумбійський новачок Браян Себальос.