ЧЄ-2024 U-19. Група А. 2-й тур
Італія U-23 – Північна Ірландія U-23 – 3:0
Голи: Дзеролі, 15, Камарда, 45+2, 48
Сьогодні українська команда вдруге поспіль зіграла внічию та дозволила збірній Італії гарантувати собі першу сходинку в турнірній таблиці групи.
"Скуадра Адзурра" без проблем розібралась зі збірною Північної Ірландії. Господарі турніру пропустили тричі й не змогли відповісти жодним забитим м'ячем. У складі Італії дублем відзначився найбільший талант Серії А, 16-річний нападник Мілана Франческо Камарда, а один гол в активі ще одного представника "россонері" Кевін Дзеролі.
Таким чином, збірна Італії вже забезпечила собі вихід у наступний етап, тому наступний матч проти України для неї буде лише формальністю. А от для підопічних Михайленка кожне очко на вагу золота, адже наразі в активі "синьо-жовтих" лише два залікові бали.