Словаччина відкрила лік забитим м'ячам на екваторі другого тайму. Гол організував дует півзахисників – Куцка високою подачею закинув у штрафний майданчик, де Дуда головою переправив м'яч у сітку.

Ще до перерви румуни відновили паритет. Ганцко сфолив на Хаджі на лінії карної зони – арбітр призначив пенальті. З 11-метрової позначки впевнено пробив Разван Марін, який також відзначався забитим м'ячем у ворота України в першому турі.

Другий тайм минув без голів – 1:1 у підсумку. Такий результат влаштовував обидві команди. Румунія сенсаційно виграє групу Е. Словаччина посідає третю сходинку, яка також дозволяє їй здобути путівку у плей-офф. З другого місця у цьому квартеті виходять бельгійці. А збірна Україна прощається з Євро-2024 вже після групового етапу.