Усі голи в поєдинку були забиті ще до перерви. Поляки вже до 30 хвилини зуміли забезпечити собі комфортний результат, виграючи з рахунком 3:0.

Спочатку Максим Таловєров не втримався на ногах у боротьбі з опонентом, дозволивши йому скинути м'яч на партнера. Захисник Себастьян Валукєвич скористався шансом і з кількох метрів прошив Бущана.

Дуже швидко зірковий хавбек Наполі Пйотр Зєліньскі подвоїв перевагу, пошивши в дурні оборонців та воротаря збірної України. Футболіст з кута штрафної намагався знайти передачею партнера, але випадково закрутив точно під дальню стійку. Третій гол прийшов знову з кутового. Зубков не втримав екс-українця Тараса Романчука.

Водночас "синьо-жовті" значно краще тримали м'яч, вдало комбінували між собою, але забити вдалось лише один раз. Артем Довбик отримав чудовий пас від Маліновського і майстерно розібрався, розстрілявши кут воріт суперника.