Турнір Моріса Ревелло. Франція

Індонезія U-20 – Україна U-23 – 0:3

Голи: Синчук, 9, Михайленко, 30, Федор, 59

Команда Руслана Ротаня готуватиметься до першого в історії України виступу на футбольному турнірі Олімпійських ігор-2024 у рамках міжнародного форуму Моріса Ревелло у Франції. У ньому беруть участь 10 збірних, розбитих на дві групи. На першому етапі суперниками "синьо-жовтих" будуть Італія, Панама, Японія та Індонезія, яка замінила Єгипет.

Наша команда стартувала на турнірі матчем проти індонезійців. Вже на 9-й хвилині Геннадій Синчук відкрив рахунок завдяки класній передачі Драгаєва з флангу на дальню стійку. На екваторі першого тайму індонезійці привезли собі другий пропущений м'яч. Микола Михайленко скористався помилкою суперника й подвоїв перевагу "синьо-жовтих". По перерві Синчук додав у свій актив ще й результативну передачу на Олега Федора. Підсумковий рахунок – 3:0.

6-го червня олімпійська збірна України зіграє проти Італії. Стартовий свисток пролунає о 16:00.