"Грифони" наприкінці сезону міцно закріпилися в середині турнірної таблиці Серії А, не ризикуючи втратити прописку в еліті й водночас не претендуючи на місце в зоні єврокубків. Водночас Болонья все ще продовжувала боротьбу за символічну бронзу чемпіонату Італії разом з Ювентусом.

У стартовий склад генуезців на фінальний матч потрапив Руслан Маліновський. Перед цим він грав з перших хвилин ще 30-го березня у грі проти Фрозіноне. Зрештою, українець став героєм своєї команди.

На старті першого тайму Маліновський мав можливість виконати небезпечний штрафний, однак влучив у стінку. Та вже незабаром Руслан таки розмочив рахунок більярдним ударом в нижній кут. Востаннє хавбек відзначався голом ще у лютому, тоді постраждала його колишня команда Аталанта. По перерві Вітінья подвоїв перевагу господарів й закрив питання щодо переможця – 2:0.

Болонья втратила шанс фінішувати третьою в Серії А. Дженоа завершила сезон на 11-й сходинці.