Серія А. 37-й тур.

Торіно – Мілан – 3:1

Голи: Сапата, 26, Іліч, 40, Родрігес, 46 – Беннасер, 55 (п.)

Мілану у сезоні, що завершується, вже нічого не потрібно: команда Стефано Піолі фінішує у чемпіонаті на другому місці.

А от Торіно продовжує чіплятися за соломинку під назвою Ліга конференцій. Перемога над Вероною у попередньому турі (2:1) зберегла шанси на вихід до єврокубків, хоча вони, як і раніше, залишаються невеликими. А втрата очок у грі з Міланом остаточно звела б їх нанівець. Тому мотивація команди Івана Юрича була очевидна.

У першому таймі ініціативою володів Мілан, а забивав Торіно. "Россонері" діяли першим номером, але без будь-якої конкретики, а головне – без небезпеки для чужих воріт. Гравці Торіно навпаки за весь перший тайм створили лише три моменти, тричі влучили у площину воріт, але двічі забили – відзначилися Сапата на 26-й хвилині та Іліч – на 40-й.

Одразу по перерві перевага господарів стала ще більш переконливою: вже на 20 секунді тайму третій гол забив Родрігес.

Мілан відповів одним м'ячем з пенальті. Пулішіч заробив цей шанс, а Беннасер реалізував 11-метровий.

Торіно набрав 53 очки і впритул наблизився до бажаної 8-ї сходинки у таблиці (саме вона дає місце у ЛК). Відставання від Фіорентини, яка її зараз займає – одне очко, але у команди з Флоренції ще є гра у запасі.