"У футболі треба забивати голи. Протягом року ми забивали багато, але сьогодні… У першому таймі ми грали погано порівняно з тим домінуванням, яке ми мали. У другому у нас не вийшло. Я думаю, нам слід було створити більше моментів у першому таймі. Вони добре захищалися, і нам не вистачало результативності. Ми йдемо з важкою поразкою. Команда не здається.

Сьогодні в першому таймі ми мало дивилися на ворота. Ми багато бігали правим флангом, але нам не вистачало агресивності. Потрібно входить до штрафного майданчика і бути агресивним. Я задоволений другим таймом. Ми створювали, ми били, і в нас було більше присутності у штрафному майданчику. Нам потрібно було робити те саме в першому таймі, що і в другому. Ми – команда, яка сьогодні забиває найбільше голів. Іноді такі речі трапляються, але ми могли перемогти.

Дуже складно. Барса, вигравши дві гри, вже має друге місце та може виграти ще три гри. Це дуже складна ситуація для другої позиції. Я бачу, що всі дуже зацікавлені. Цим гравцям просто потрібно поаплодувати за їхню гру. Що вони роблять цього сезону. Після перемоги над Барселоною ми мали дві гри, які ми могли виграти, але ми додали лише одне очко", – цитує Мічела Marca.